Girl Online Tag !Dzisiaj przygotowałam Girl Online Tag, którego autorką jest wspaniała Darka z Więcej Książków do której kanału znajdziecie link poniżej. Mam nadzieję że tag wam się spodoba a ja do jego zrobienia nominuję każdego kto ma na to ochotę ! Tak więc do dzieła :)

1. Girl Online czyli książka która była twoją tajemnicą. 

Myślę że do tej kategorii kwalifikuje się "Zdradzona" P.C.Cast i Cristin Cast która przedstawia nagą do połowy nastolatkę (na szczęście odwróconą plecami, ale jednak). Myślę że gdybym tak wyszła na ulicę z taką książką, dodając tytuł ludzie mogliby mieć naprawdę dziwne skojarzenia w związku z tym co właśnie czytam. 

2. Penny czyli bohaterka niepewna siebie, 

Och, No i tutaj mam ciężki orzech do zgryzienia kogo powinnam dodać do tej kategorii, ale ostatecznie zdecyduję się na Wagabundę z "Intruza" Stephanie Meyer. Mimo tego że jest ona bardzo silna, pewna swoich racji, jednak nie ma pewności jak postąpić z decyzją, z emocjami jakie nią szargają, czuje się rozdarta. Z jednej strony chce być wierna swojej rasie, z drugiej wpływ jaki jest na nią wywierany i to co po drodze odkrywa powoduje w jej głowie wielki mętlik. Nie wie jaka decyzja jest najlepsza i czy jest w stanie ponieść jej konsekwencje. 

3. Noah czyli bohater który skradł twoje serce. 

Mam dwóch bohaterów których będę kochać nieprzerwaną, wielką miłością i nigdy nie będę w stanie pomiędzy nimi wybrać. Są to Adrian Iwaszkow z "Akademii Wampirów" oraz Cyprian z "Radia Armageddon". Obie postacie bardzo różnią się od siebie jednak oboje poszukują swojego miejsca na świecie, swojej prawdziwej drogi. Są lekko sarkastyczni, przepełnieni goryczą do świata. O osoby które kochają dbają mimo tego jak w przypadku Adama Rose go raniła. Wspaniałe postacie !

4. Postać która stara się za bardzo. 

Dla mnie taką postacią jest Thomas z "Więźnia Labiryntu". Doceniam to jak bardzo chce ratować przyjaciół, jak bardzo jest oddany, jednak dla mnie to trochę za dużo. Nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby poświęcać swojego życia w często tak głupawy sposób, wybacz Thomas. 

5. Megan czyli denerwujący bohater poboczny. 

Mogłabym tu napisać litanię bohaterów których wręcz nie mogłam znieść, jednak najbardziej na świecie irytował mnie Dumbledore z "Harry'ego Pottera". Nie potrafię nawet wyjaśnić dlaczego. Mimo pięknych, mądrych myśli nie potrafiłam go znieść, miałam ochotę czymś go trafić. Może jestem jakaś wypaczona ? 

6. Zoella - twój ulubiony autor. 

Nie jestem w stanie wybrać jednego autora, gdyż mam kilku ukochanych autorów dlatego postanowiłam wymienić tych bez których życia sobie nie wyobrażam: Carlos Luiz Zafon, Stephen King, Jakub Żulczyk oraz Rick Riordan. 

Dziękuję wam za wszystkie komentarze oraz obserwowanie mojego bloga. Cieszę się że komuś moja praca się podoba :) 

Link do vloga Darki - https://www.youtube.com/watch?v=qVyOOwsrDWw

4 komentarze:

 1. No niee, jak mógł Cię irytować Dumbledore? ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama się sobie dziwię ! Ale starałam się przez wszystkie tomu i mimo że kocham jego sentencje nie dałam rady :(

   Usuń
 2. Świetny tag. Co prawda moje odpowiedzi byłyby całkowicie inne, ale i tak Twoje są bardzo trafione.
  Pozdrawiam,
  isareadsbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny tag, przypomniałaś mi, że miałam zapoznać się z twórczością Jakuba Żulczyka:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Poczytajmy coś ! , Blogger