Książki elektroniczne nie gryzą !Od długiego czasu trwa wielka wojna pomiędzy zwolennikami tradycyjnych książek, a tymi którzy preferują czytanie pozycji na czytniku. 

Ja sama od bardzo dawna zaczytuje się również w e-bookach i nawet przez myśl mi nie przeszło żeby kiedykolwiek zrezygnować z tych tradycyjnych. Mimo wszystko nie zawsze stać mnie na kupno lektury która mnie interesuje, cena książek elektronicznych bardzo często bywa dużo przystepniejsza. Dodatkowym plusem jest to, że swój czytnik mogę zabrać wszędzie i nie będzie mi on w żaden sposób zawadzał.

Przejdźmy jednak do meritum mojego szybkiego posta. Wydawnictwo Wymowna zorganizowało wspaniałą akcję kierowaną do blogerek i blogerów książkowych. Postanowili być naszymi całorocznymi mikołajami i obdarowywać darmowymi e-bookami ! Czyż to nie wspaniałe ? Jedyne co trzeba zrobić to napisać posta z informacją o akcji, aby trafiła do jak największej liczby odbiorców. Później wysłać do wydawnictwa email. Łatwe prawda ? Dodatkowe informacje możecie znaleźć pod linkiem który załączam pod koniec postu. Nie macie na co czekać ! Łapcie za klawiaturę i piszcie post. Nie ważne jest w jakiej formie czytamy książki, liczy się to że w ogóle to robimy :)
Link do strony wydawnictwa: http://wymownia.pl/darmowe-ebooki-dla-blogerek/ 

3 komentarze:

 1. Mnie nikt nigdy nie przekona do eboomów. Koniec. Kropka.
  Pozdrawiam:
  kruczegniazdo94.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mogę zapytać dlaczego jesteś takim zagorzałym przeciwnikiem ? :)

   Usuń
 2. Mam takie same zdanie! Uwielbiam książki tradycyjne, ale... uwielbiam też e-booki! Na moim Kindelku czyta się znakomicie ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Poczytajmy coś ! , Blogger