Back to school Book Tag!Teoretycznie mam jeszcze cały miesiąc wakacji, jednak jako, że dzisiaj pierwszy września i większość z was już w poniedziałek zasiądzie w ławkach szkolnych, postanowiłam zrobić dla was Back to school Book Tag, który podpatrzyłam u kochanej Zakątek Fangirl! Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, że wykonałam go u siebie ;) Zapraszam również bardzo serdecznie na jej bloga, gdzie wykonała ten sam tag! 


#Języki - twój ulubiony autor lub książka
Zapytać książkoholika o ulubioną książka lub autora to tak jak zapytać matkę o jej ulubione dziecko. Takich rzeczy się nie robi! Nie mam jednak innego wyjścia i wymienię kilka książek oraz autorów, których uwielbiam już od wielu lat, więc nie powinny być dla was zaskoczeniem. Autorzy - John Green, Jakub Żulczyk, Stephen King, książki - "Charlie", "Will Grayson Will Grayson", "Radio Armageddon", "Oddam ci słońce" 

#Matematyka - książka, która cię irytuje
Zdecydowanie 13 powodów, która moim zdaniem jest wręcz książką szkodliwą oraz Zostań jeśli kochasz. 

#Nauka - książka, która namieszała ci w głowie 
"Wzgórze psów" spowoduje, że nie odłożycie tej cegiełki do ostatniej strony, a autor i tak rozgniecie wasz mózg na miazgę i nie pozwoli się pozbierać przez długi czas! 

#Historia - ulubiona książka opisująca jakieś wydarzenie historyczne
Nie przepadam za książkami historycznymi dlatego nie miałam tutaj zbyt dużo tytułów do wybrania dlatego postawię na "Parabellum" Remigiusza Mroza.

#Sztuka - ulubiona książka z obrazkami 
"Mały książę" to jedyna książka jaką mogłabym wybrać w tej kategorii, nie ma tag'ów i rankingów Poczytajmycoś bez "Małego księcia"! 

#Muzyka - postać z książki, która ma podobny gust do twojego
Nie jestem pewna o jaki gust tutaj chodzi, ale skoro muzyka, to postawmy na gust muzyczny. Wydaje mi się, że dogadałabym się pod tym względem z Promyczkiem z "Promyczka". 

#Teatr - książka, którą chciałabyś zekranizować 
Jest wiele książek, które chciałabym zobaczyć na dużym lub małym ekranie, aktualnie najchętniej zobaczyłabym "Will Grayson Will Grayson" oraz "Wzgórze psów".

#Lunch - jedzenie z książki, które chciałabyś spróbować
Chyba nikogo nie zaskoczę, jeśli powiem, że najchętniej spróbowałabym jedzenia z Harry'ego! 

#Autobus do domu - książka, która cię relaksuje
Zdecydowanie "Opowieści z Narnii". Dzięki tej historii ponownie mogę przenieść się do beztroskich lat dzieciństwa, w których mogłam odpoczywać ile tylko miałam ochotę, książki idealne!

#Extra Credit - książka, którą ktoś ci polecił i ci się spodobała
"Ślepnąc od świateł", właśnie od tej książki zaczęła się moja przygoda i uwielbienie dla Żulczyka! 


Mam nadzieję, że moje odpowiedzi wam się spodobały, nominuję wszystkie osoby jakie miałyby ochotę wykonać ten tag! Jeśli nie masz bloga to bardzo chętnie poczytam odpowiedzi na pytania w komentarzach :) 

4 komentarze:

 1. Świetny tag, w wolnym czasie chyba zrobię bo u siebie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. dlaczego uważasz, że 13 powodów jest szkodliwa?
  zaczytanamona.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głownie dlatego, że moim zdaniem część problemów Hanny były ogromnie wyolbrzymione. Oczywiście nie mówię, że wszystkie, jednak gdyby każdy nastolatek miał popełniać samobójstwo z takich powodów musiałby to zrobić co drugi.

   Usuń
 3. Świetny tag, chętnie zrobię go u siebie na blogu 😘

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Poczytajmy coś ! , Blogger